/ Monogram ZV36SSJSS SS 36″ 510cfm Professional Hood w/Warming Lamp (FLOOR MODEL)
Sale!
36in(w) x 18in(h) x 25in(d)
Download Specifications:
Consumer PDF
Add to Cart
Categories:
Outlet
Ventilation
Description
Additional Information
Product Description
FEATURES:
510 CFM Vertical Exhaust
2 Halogen Lamps With 4 Lighting Levels
Infrared Warming Lamp(S)
Removable Grease Trays
Dishwasher-Safe Removable Baffle Stainless Steel Filters
Variable Speed Fan Control
Additional Information
Finish
Related Products
Sale!
Amighini SGP-4636b Mahogany Hand Painted Glass Panel
26-3/4in(w) x 56in(h) x 3in(d)
Add to Cart
Amighini SGW-4767 Stained Glass & Hand Painted Window
21-1/4in(w) x 26-1/2in(h) x 3in(d)
Amighini SW-18 Cement Column
7in(w) x 28-1/4in(h) x 7-1/2in(d)
Amighini UIFI-2611 Antique Wrought Iron Fireplace Grate
13in(w) 20in(h) x 14in(d)